Вівторок, 23 Квітня, 2024

Як світлодіод врятує від безшумного режиму

Щоб не пропустити важливого вхідного дзвінка, варто залучити до цього камеру смартфона. Адже коли телефон працюватиме у беззвучному режимі, вона своїм світлодіодом повідомлятиме про нові події. Для цього необхідно встановити утиліту Flash Alerts 2.

Після її запуску натисніть «Далі», потім – «Тест». Якщо ваш пристрій підтримує блимання спалахом при дзвінку, тоді ви побачите повідомлення «Спалах камери підтверджено». Після цього натисніть «Далі» та знову «Тест» – спалах повинен моргнути 5 разів. Якщо результат вас влаштовує, натискаємо «Спалах підтвердив», а якщо ви хочете використовувати інший режим мерехтіння спалаху, натисніть «Test Type 2», і це відкриє екран налаштувань.

У налаштуваннях програми можна відключити сам додаток та встановити, у яких випадках працюватиме спалах. «Вхідний дзвінок» – при вхідному виклику, «Вхідний текст» – при вхідному повідомленні. Також можна налаштувати, у якому статусі буде працювати додаток: «кільце» – у режимі дзвінка, «Вібрація» – у режимі вібрації, «Silent» – у режимі без звуку.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися