Вівторок, 25 Червня, 2024

Зустрічайте новий сайт МТС

Отримувати новини про акції та послуги свого оператора тепер стало зручніше. МТС запустив новий сайт, який має не лише змінений дизайн, але й знаходиться на новому домені www.mts.ua. Розробники оновленого ресурсу вважають, що завдяки ретельному сегментуванню інформації абоненти можуть дуже просто і швидко знайти необхідну послугу, тарифну пропозицію або рекомендації з користування.

Сайт www.mts.ua створений у стилі мінімалізму в дизайні та поданні даних – саме такий підхід популярний сьогодні в інтернеті. Особливу увагу приділено візуальній складовій: прості та легкі лінії, ненав’язливі кольорові рішення, яскраві зображення, які максимально розкривають ключові пропозиції компанії. При цьому зберегли підтримку двох мов інтерфейсу – російської та української.

Загалом кожен розділ сайту проектовали таким чином, щоб знайти всю необхідну інформацію можна було з мінімальною кількістю кліків. А щоб обрати відповідні тарифи та послуги було простіше, після переходу на сайт, він пропонує обрати своє місто та регіон. З головної сторінки сайту можна перейти на розділи «Відправлення SMS», «Поповнення рахунку», «Отримати налаштування», «МТС розваги», «МТС бонус», «Зв’язок на Сході». В один клік також можна відкрити «Підтримку» та отримати відповіді на питання у розділі «Довідкова служба МТС», «Часті питання і відповіді» або «Служба підтримки МТС». Тут же є посилання на систему самообслуговування та управління персональним рахунком «Мій МТС», а інструкція до неї знаходиться на окремій сторінці.

Оновлений веб-сайт www.mts.ua – це не всі нововведення, які МТС запускає в цьому році. Найближчим часом будуть перезапущені також і інші сервіси, які дадуть нові можливості, спростять пошук та сприйняття інформації.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися