Четвер, 29 Лютого, 2024

Як у Gmail видалити всі листи від одного відправника

Якщо ви застрягли з великою кількістю електронних листів від одного відправника, можливо, ви шукаєте швидший спосіб видалити їх усі. Ось як це можна зробити в Gmail.

Перейдіть до папки «Вхідні» та клацніть правою кнопкою миші одне з електронних листів, які ви отримували від цього частого відправника. Неважливо, чи ви вже прочитали електронний лист. Потім у контекстному меню виберіть Знайти листи від відправника.

Тепер Gmail складе список усіх електронних листів, отриманих від цього відправника. Ви можете швидко переглянути та вирішити, чи хочете ви зберегти деякі з них чи видалити їх усі. Щоб видалити всі електронні листи, установіть «Вибрати» над іменем відправника. Потім натисніть Видалити.

За замовчуванням Gmail відображатиме лише електронні листи, які знаходяться в папці “Вхідні”. Якщо ви хочете видалити електронні листи від того самого відправника в папці «Спам», прокрутіть униз сторінки та натисніть Переглянути більше.

Ще один швидкий спосіб, за допомогою якого можна знайти кожну електронну пошту, отриману від певного облікового запису, — це використання оператора пошуку. У цьому випадку from допоможе вам отримати потрібні листи.

У Gmail введіть from: Ім’я відправника та натисніть Enter . Ви побачите список усіх електронних листів, які ви коли-небудь отримували від відправника.

Щоб видалити їх, установіть «Вибрати» та натисніть «Видалити» . Якщо листів багато, і ви хочете видалити їх усі, не забудьте натиснути Вибрати всі розмови, які відповідають цьому пошуковому запиту.

Є кілька хитрощів, щоб зробити пошук ефективнішим. Наприклад, можна поєднати два пошукових оператори. Скажімо, вам потрібно перевірити кожен непрочитаний електронний лист. У цьому випадку вам слід натиснути поле пошуку та ввести from: sender label: unread.

Якщо вам потрібні додаткові критерії для вибору електронної пошти, яку ви хочете видалити, вам слід скористатися фільтром. Таким чином ви можете швидко ідентифікувати електронні листи за темою, конкретними словами або за тим, чи є в них вкладення чи ні.

Виберіть одне з електронних листів, які потрібно видалити. Натисніть із трьома крапками вгорі сторінки та виберіть Фільтрувати такі повідомлення.

У спливаючому вікні встановіть додаткові критерії для фільтрування електронних листів.

Завершивши, натисніть значок пошуку. Виберіть весь список і натисніть «Видалити».

Якщо ви хочете полегшити собі життя, вам слід встановити постійний фільтр. Для цього виконайте наведені вище інструкції та виберіть Створити фільтр . Потім у наступному вікні виберіть, що має робити Gmail, коли ви отримаєте електронний лист від вибраного відправника.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися