Понеділок, 15 Квітня, 2024

Як відучити браузер пропонувати зберегти пароль

Якщо ви зберігаєте дані для входу в свої акаунти в голові або спеціальних додатках, вам доведеться на кожному новому сайті відмовлятися від пропозицій веб-навігатора. Браузер пропонуватиме зберегти паролі в його власному сховищі. Можна налаштувати його так, щоб він взагалі забув, що вміє зберігати паролі.

браузер

Mozilla Firefox на ПК

У налаштуваннях браузера перейдіть в розділ «Захист». Там зніміть прапорець «Запам’ятовувати логіни для сайтів».

Mozilla Firefox на Android та iOS

Зайдіть у «Параметри», після чого відкрийте «Налаштування». Зніміть позначку «Запам’ятовувати логіни». На iOS зайдіть в «Параметри» браузера та вимкніть «Зберігати логіни».

Google Chrome на ПК

В меню «Налаштування» перейдіть до розділу «Показати додаткові налаштування». Там зніміть позначку «Пропонувати зберігати паролі за допомогою Google Smart Lock для паролів».

Google Chrome на Android та iOS

Зайдіть в меню браузера та перейдіть у «Налаштування». Далі відкрийте розділ «Збереження паролів» та вимкніть опцію «Збереження паролів». На iOS в налаштуваннях браузера перейдіть в розділ «Зберегти паролі». Вимкніть однойменну опцію.

Opera на ПК

В меню «Налаштування» виберіть розділ «Безпека». Там вимкніть опцію «Пропонувати зберігати введені паролі».

Opera на Android

В «Налаштуваннях» перейдіть у розділ «Додатково» та вимкніть «Зберігати паролі».

Microsoft Edge

У меню браузера виберіть «Параметри». Відкрийте розділ «Переглянути додаткові параметри», в якому вимкніть «Пропонувати зберігати паролі».

Internet Explorer

У меню виберіть «Властивості браузера» та перейдіть в розділ «Зміст». Під написом «Автозаповнення» натисніть на кнопку «Параметри». Вимкніть позначку «імен користувачів і паролів у формах».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися