Як викликати Uber без використання смартфона

Плагін UberChrome відкривається натисненням кнопки на панелі розширень. Вхід у сервіс стандартний

Сервіс таксі Uber працює через мобільний додаток, однак існує спосіб замовити транспорт, не беручи мобільник до рук. Він підійде тим, хто, наприклад, не має смартфона або більше часу проводить за комп’ютером. Подібну функцію в сервіс привніс незалежний ентузіаст Джек Хенфорд.

Розширення UberChrome доступне в магазині розширень Chrome. Воно має таку саму функціональність, що і мобільний додаток. Щоб інсталювати розширення в браузер, натисніть кнопку «Встановити», а потім перезапустіть Chrome.

Плагін UberChrome відкривається натисненням кнопки на панелі розширень. Вхід у сервіс стандартний: за номером телефону або за допомогою облікового запису соціальної мережі. Новим користувачам також потрібно буде додати інформацію своєї банківської картки для оплати.

Якщо ваш ПК не має вбудованого GPS або ви вимкнули служби геолокації, UberChrome запитає вашу адресу. Далі на мапі, що з’явиться, потрібно буде ввести адресу призначення. Як і в мобільному додатку, для замовлення будуть доступні UberX, UberSELECT і UberBLACK. Виберіть та дочекайтеся прибуття автомобіля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я