Середа, 24 Липня, 2024

Як власникам iPhone отримувати ігри до їхнього виходу

Виробники мобільних ігор вміють якісно підігрівати інтерес публіки до своїх творінь: до виходу продукту може бути ще кілька тижнів, і багато хто відраховує кожен день до офіційного релізу. Проте спробувати ту чи іншу бажану гру власники iPhone можуть раніше, не чекаючи її публічного виходу. Це досить просто, особливо якщо не лякають бета-версії.

Майже кожен виробник користується послугами тестерів, які перевіряють стабільність роботи, ігрову механіку та інші параметри. При цьому вони отримують доступ до гри набагато раніше, ніж інші користувачі у світі. Проблема в тому, що бета-тестери є невеликою групою, часто це самі робітники компанії та їхні найближчі друзі.

Завдяки сервісу Playte.st власники iPhone можуть стати одним із таких бета-тестерів для програм в App Store. Їм не потрібно буде шукати глюки та баги в іграх, їхнє завдання досить просте – гратися та отримувати задоволення. Решту зробить сам сервіс Playte.st, який відправляє дані про сесію, скриншоти та іншу важливу інформацію розробнику.

Щоб скористатися сервісом, необхідно спершу в ньому зареєструватися, вказавши своє ім’я, вік, стать, а також улюблені ігрові жанри. Після цього можна перейти на вкладку Explore та обрати собі одну із доступних ігор для тестування. Зазвичай розробники потребують близько 100 користувачів, тому кваптеся – квота закінчується досить швидко.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися