Середа, 6 Грудня, 2023

У магазинах МТС з’явився «червоний телефон»

Відтепер відвідувачі магазинів МТС можуть скористатися послугою «червоного телефона», який дає прямий доступ до оператора контактного центру. Телефони «гарячої лінії» встановлено в понад 500 магазинах компанії по всій країні. Набравши номер 111, абонент може відразу ж отримати відповідь оператора, не чекаючи черги до експерта магазину.

«Проаналізувавши, з якими питаннями абоненти найчастіше звертаються в магазини, ми побачили, що на більшість запитань може відповісти оператор. Так виникла ідея з «червоним телефоном», який став додатковим каналом самообслуговування і зменшив час очікування в черзі, – коментує начальник відділу організації продажів у монобрендових магазинах «МТС Україна» Юлія Литвиненко. – Ми також звернули увагу на абонентів, які приходять з дітьми. У середньому абонент перебуває в магазині близько 10 хвилин, і в цей час дітей потрібно чимось розважити.  Ми зробили дитячий куточок з розмальовками та іграшками, і тепер батьки можуть спокійно вирішувати свої питання».

Дитячі куточки запущені як пілотний проект і поки встановлені у фірмових магазинах «МТС Україна» в Одесі, Кривому Розі, Хмельницькому, Житомирі та Києві (Хрещатик). У розпорядженні дітей знаходяться книги, олівці, розмальовки та конструктори. Найближчим часом дитячі куточки з’являться і в інших магазинах оператора.

Ознайомитися з переліком та адресами магазинів МТС можна на сайті оператора за посиланням.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися