Як вийти з Facebook одночасно на усіх пристроях

Facebook надає можливість віддалено вийти зі свого облікового запису з будь-якого комп'ютера або мобільного пристрою.

Іноді буває ситуація, що в свій акаунт інтернет-сервісу потрібно зайти з чужого гаджета. Забувши вийти з облікового запису по закінченню роботи можна надати стороннім доступ до своєї приватної інформації. Уникнути такої ситуації можна, скориставшись функцією одночасного виходу на усіх пристроях.

Facebook надає можливість віддалено вийти зі свого облікового запису з будь-якого комп’ютера або мобільного пристрою.

Як віддалено вийти з Facebook, скориставшись комп’ютером

Відкрийте сайт Facebook у своєму інтернет-браузері та натисніть стрілку вниз, яка знаходиться поруч із значком дзвіночка в правому верхньому куті.

Відкрийте “Налаштування та конфіденційність” і натисніть кнопку Налаштування. Перейдіть в меню «Безпека» і увійдіть в систему на лівій панелі.

Facebook відобразить список пристроїв, які в поточний момент підключені до вашого облікового запису Facebook, а також географічне місце розташування і час останнього входу в систему.

Натисніть на три вертикальні точки праворуч від будь-якого сеансу, щоб вийти з системи.

Як віддалено вийти з Facebook в мобільному додатку

Відкрийте додаток Facebook на своєму телефоні, після чого клацніть на значок меню в правому нижньому кутку на iPhone, або в правому верхньому куті на Android.

Натисніть на значок шестерінки, а потім – “Пароль і безпека”. З’явиться список підключених до акаунта пристроїв. Також відображатиметься час і місце розташування останнього входу в систему з цих гаджетів.

Натисніть “Переглянути все”, щоб переглянути весь список, і торкніться трьох вертикальних точок, щоб вийти з системи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я