Як використати iPhone, щоб пройти у двері: визначення дверей в iOS 16

Коли пристрій виявляє на шляху двері якогось типу, він позначає їх вибраним кольором і надає важливі відомості про вхід або вихід.

Люди з проблемами зору можуть мати складності при пересуванні в приміщеннях. Наприклад, вони можуть не бачити двері взагалі або не можуть сказати, як далеко знаходяться двері, у якій позиці двері – відчинені або зачинені, де знаходиться дверна ручка. Частково допомогти з цими проблемами може iPhone з iOS 16. У цій версії ОС з’явилася функція визначення наявності дверей Door Detection.

Apple включила Door Detection у свій додаток Magnifier (Екранна лупа). Запустити цей додаток можна декількома способами, зокрема за допомогою пошуку Spotlight або додавання його до Центру керування. Найзручніший спосіб отримати доступ до Екранної лупи — додати її до Центру керування через програму Налаштування.

Відкривши лупу, можливо, знадобиться налаштувати параметри виявлення дверей в iOS 16. Торкніться значка шестірні в нижньому лівому куті та натисніть «Налаштування». Потім прокрутіть униз, доки не побачите «Виявлення дверей», і торкніться його.

Тут можна змінити спосіб роботи функції виявлення, щоб вона найкраще відповідала потребам користувача. Наприклад, можна ввімкнути або вимкнути звуки, мовлення та тактильну вібрацію. Ще можна налаштувати, яким кольором Екранна лупа окреслить двері та чи надає програма більш детальну інформацію про двері. Окрім цього можна увімкнути опис деталей на дверях, як от дверні прикраси, текст і знаки на дверях або біля них.

Після налаштування функції розпізнавання дверей переведіть екранну лупу в режим виявлення дверей. Для цього треба натиснути піктограму рамки, зазвичай поруч із кнопкою ліхтарика.

Активувавши функцію виявлення дверей переконайтеся, що вона дійсно працює – емблема дверей на екрані буде жовтого кольору. Після цього просто наведіть камеру iPhone у напрямку, в якому потрібно йти. Коли пристрій виявляє на шляху двері якогось типу, він позначає їх вибраним кольором і надає важливі відомості про вхід або вихід.