Понеділок, 15 Квітня, 2024

Чоловік хоче відсортувати 400 000 тонн сміття заради 7500 Bitcoin

Викинутий в 2013 році британцем Джеймсом Хауеллсом жорсткий диск із 7500 біткойнами змушує чоловіка йти на крайні міри для його повернення. Інженер розробив 12-місячний план пошуку накопичувача на міському звалищі. Для прискорення робіт він планує залучити з рентгенівські апарати та технології штучного інтелекту.

Інженер планує використати доступну йому елементи конвеєрної системи в якості рентгенівських сканерів. Оброблювати зображення буде штучний інтелект, який навчать розпізнавати предмети, що нагадують жорсткий диск. Чоловік каже, що пошук вестиметься делікатно, щоб жорсткий диск не пошкодився, а також це було безпечно для довкілля.

Перебування на сміттєзвалищі могло пошкодити накопичувач, тому Хауеллс протягом останніх місяців спілкувався кращими експертами по відновленню даних. Він хотів бути певним, що інформацію можна буде отримати, коли диск відшукають.

Пошук жорсткого диска на сміттєзвалищі із залученням техніки є дорогою операцією. Її фінансує великий хедж-фондом, який покриє витрати в обмін на більшу частину криптомонет зі знайденого накопичувача.

Хауеллс вважає, що його жорсткий диск знаходиться на території у вигляді квадрату зі сторонами 200 м і може перебувати на глибині до 15 метрів. Інженер оцінює, що це приблизно від 300 000 до 400 000 тонн сміття.

На сьогодні 7500 Bitcoin коштують близько 250 млн доларів. Міська влада Ньюпорта поки не видала дозвіл на пошуки, хоча їй пропонувалося 76 мільйонів доларів. Влада відмовляє через невідповідність ліцензійного дозволу та загрозі навколишньому середовищі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися