Як вимкнути автоматичне відтворення YouTube на домашній сторінці та в каналах підписок

Якщо вас дратує автоматичне відтворення відео на YouTube у вашій стрічці, ось як вимкнути його.

YouTube автоматично відтворює відео на домашній сторінці та вкладці підписки в мобільному додатку на телефонах. Коли відео з автоматичним відтворенням відтворюється, воно додається до вашої історії переглядів. Гірше того, коли ви вибираєте таке відео для перегляду, воно не починається з початку. Натомість воно починається там, де зупинилося автовідтворення. Крім того, відео з автоматичним відтворенням споживають більше трафіку. Якщо вас дратує автоматичне відтворення відео на YouTube у вашій стрічці, ось як його вимкнути.

Функцію автоматичного відтворення на YouTube зазвичай увімкнено за умовчанням.

Автоматичне відтворення відео YouTube не обмежується вашою домашньою сторінкою та стрічкою підписок. На основі вашої історії переглядів платформа потокового передавання відтворює пов’язане відео.

Однак наступне відео відтворюється автоматично, лише якщо ви користуєтеся відеопрогравачем на телефоні чи ПК. Якщо ви прокрутите сторінку вниз або відкриєте розділ коментарів, наступне відео не відтвориться автоматично. Поведінка автовідтворення YouTube однакова на всіх пристроях: телефонах, ПК, планшетах, ігрових консолях і розумних дисплеях.

Як вимкнути автоматичне відтворення на домашній сторінці та в каналах підписок YouTube

Ось як вимкнути функцію автоматичного відтворення:

 • Відкрийте програму YouTube на телефоні.
 • Торкніться фотографії профілю у верхньому правому куті.
 • Виберіть Налаштування на сторінці, що відкриється.
 • Натисніть Загальні.Виберіть Відтворити в каналах.
 • Натисніть Вимкнути, якщо ви хочете повністю вимкнути автоматичне відтворення відео у своїй стрічці YouTube. Крім того, ви можете налаштувати автоматичне відтворення відео, коли телефон підключено до Wi-Fi.

Як вимкнути автоматичне відтворення в мобільному додатку YouTube

Для акаунтів підлітків віком від 13 до 17 років YouTube стандартно не показує наступне відео автоматично. Для дорослих YouTube автоматично відтворює інше відео через кілька секунд після закінчення поточного.

Плеєр показує наступне відео, яке відтворюється через кілька секунд. Натисніть «Скасувати», щоб заборонити відтворення відео. Якщо вас така поведінка дратує, ви можете взагалі вимкнути автоматичне відтворення відео в мобільному додатку YouTube. Ось як.

 • Відкрийте програму YouTube на телефоні.
 • Торкніться будь-якого відео, щоб почати його відтворення.
 • Відеопрогравач YouTube показує елементи керування у верхньому правому куті.
 • Торкніться опції автоматичного відтворення, щоб вимкнути YouTube від відтворення іншого відео після завершення поточного.

Ви можете мати різну поведінку автовідтворення залежно від пристрою. На мобільному пристрої ви можете налаштувати YouTube на те, щоб не відтворювати інше відео після завершення поточного. В браузері ви можете продовжувати користуватися автовідтворенням YouTube.

Зміни, які ви вносите на YouTube, не впливають на ваші налаштування YouTube Music. Отже, навіть якщо ви вимкнете автоматичне відтворення відео на YouTube, YouTube Music продовжує відтворювати ваші улюблені треки без зупинки.

Як вимкнути вбудоване відтворення відео на YouTube в браузері

На комп’ютері при перегляді через браузер YouTube автоматично відтворює відео через три секунди після того, як ви наведете курсор миші на мініатюру відео. Ви можете вимкнути цю поведінку.

 • Відкрийте YouTube.com на вашому ПК.
 • Натисніть фотографію профілю у верхньому правому куті.
 • На бічній панелі ліворуч натисніть Відтворення та продуктивність.
 • Вимкніть вбудоване відтворення в розділі «Перегляд».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я