П’ятниця, 24 Травня, 2024

Як з Facebook завантажити відео на Android, iPhone, ПК

Улюблені відео варто зберігати собі на диск, оскільки з онлайн доступу вони можуть зникнути в будь-який момент. Відео з YouTube можна завантажити окремими роликами, або скачувати контент цілими YouTube-каналами. Багато відео сьогодні публікується також у Facebook і з цієї соцмережі також можна зберегти контент на диск.

Як завантажити відео з Facebook на комп’ютері

У браузері на своєму ПК перейдіть на веб-сайт Facebook і знайдіть відео, яке ви хочете завантажити. Натисніть на відео, яке вас цікавить і коли кліп почне відтворюватися, натисніть кнопку з трьома точками в правій частині відео.

У меню, що з’явиться, натисніть «Скопіювати посилання», після чого вставте його в нову вкладку браузера.

Змініть URL-адресу посилання так, щоб замість www було mbasic. Наприклад, відео за адресою https://www.facebook.com/watch/?v=267770804789936 стане https://mbasic.facebook.com/watch/?v=267770804789936.

Перейдіть за mbasic-посиланням і ви побачите базовий мобільний вигляд соцмережі. У віконці з відео клацніть правою кнопкою миші на ньому та виберіть «Відкрити посилання в новій вкладці».

На новій вкладці буде відображатися тільки відео з Facebook. Клацніть правою кнопкою миші та виберіть «Зберегти відео як», щоб завантажити відео на свій комп’ютер.

Як завантажити відео з Facebook на Android чи iPhone

Завантаження відео з Facebook на мобільні пристрої трохи складніше через обмеженість мобільних браузерів. Найпростіший спосіб – використовувати сторонній сервіс, наприклад, FBDown.net. Для його роботи на iOS потрібно встановити браузер Firefox. Сайт FBDown.net неправильно відображається в браузері Safari, який є стандартним на iPhone та iPad.

Знайдіть відео, яке ви хочете завантажити, і натисніть кнопку «Поділитися» внизу. Знайдіть опцію з написом «Копіювати посилання».

Відкрийте мобільний браузер та відкрийте в ньому сайт www.fbdown.net. Вставте щойно скопійоване посилання на відео та натисніть “Завантажити”.

Оберіть якість відео, після чого відкриється ще одна сторінка. На цій сторінці буде показано тільки відео з Facebook. Натисніть і утримуйте палець на кліпові, а потім натисніть «Завантажити відео», коли з’явиться ця опція.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися