Як завантажити програму з Microsoft Store, якщо Microsoft Store недоступний

У більшості випадків файл встановиться без проблем, але для деяких додатків ви можете зіткнутися з помилками про відсутність компонентів.

Microsoft Store не працює на вашому ПК? Або ви використовуєте корпоративний пристрій, який не дозволяє вам отримати доступ до Microsoft Store? Якщо так, у вас можуть виникнути проблеми з установкою тих програм, які доступні лише в Microsoft Store. Проте є спосіб завантажити програми Microsoft Store зі стороннього джерела.

Ви можете завантажити програми Microsoft Store зі сторонніх веб-сайтів, як-от Adguard. На цьому веб-сайті представлені старі версії операційної системи Windows, програми Microsoft Store тощо. Щоб завантажити та встановити програми за допомогою Adguard, виконайте такі дії:

 • Введіть назву програми та ключове слово Microsoft Store у рядку пошуку браузера. Наприклад, Evernote Microsoft Store.
 • У результатах пошуку клацніть веб-сторінку програми в Microsoft Store. Завжди натискайте на офіційне посилання, а не на рекламу чи неофіційне джерело.
 • Перейшовши на сторінку програми Microsoft Store, скопіюйте посилання.
 • Відкрийте офіційний веб-сайт Adguard https://store.rg-adguard.net/ і вставте скопійовану URL-адресу у вікно пошуку магазину.
 • Щоб магазин отримував посилання з серверів Microsoft, клацніть прапорець поруч із рядком пошуку.
 • Подивіться на дати випуску програми, яку ви хочете завантажити.Зі списку виберіть останню або старішу версію програми. Завантажуйте лише за посиланням, яке закінчується розширенням .APPXBUNDLE. Якщо ви не знайшли жодного файлу з таким розширенням, знайдіть файл із розширенням .MSIXBUNDLE. Уникайте файли із розширеннями .EAPPXBUNDLE або .EMSIXBUNDLE, оскільки це зашифровані файли.
 • Якщо завантаження не починається автоматично, клацніть правою кнопкою миші відповідне посилання та скопіюйте його. Після цього вставте посилання в браузер. Виконавши цей крок, розпочнеться процес завантаження.
 • Після успішного завантаження файлу перейдіть до каталогу, куди його було завантажено.
 • Клацніть файл із розширенням .APPXBUNDLE або .MSIXBUNDLE.
 • У спливаючому вікні інсталяції натисніть «Встановити».
 • Дочекайтеся завершення встановлення, і ваша програма Microsoft Store буде успішно встановлена на вашому пристрої без використання Microsoft Store.

У більшості випадків файл встановиться без проблем, але для деяких додатків ви можете зіткнутися з помилками про відсутність компонентів.

Незважаючи на те, що Adguard отримує посилання з серверів Microsoft і має гарну репутацію, це стороння служба. Таким чином, вона несе ті ж ризики, що й завантаження з будь-якого стороннього джерела.

Щоб зменшити ймовірність завантаження шкідливих файлів, вставте URL-адресу файлу програми в URL-сканер VirusTotal. Це допоможе вам перевірити файли на віруси.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я