Понеділок, 22 Липня, 2024

Як захистити розмови, SMS та чати шифруванням

Значно ускладнити шпигування за вами можна, якщо проводити всі переговори та листування по телефону в зашифрованому вигляді. Для цього не потрібно купувати дорогі гаджети з вбудованими функціями такого захисту. Можна їх додати до свого Android.

Секретні чати

Листування без сторонніх очей можна вести у програмі Wickr-Top Secret Messenger. Її створили спеціалісти з комп’ютерної безпеки, які отримали ідею на хакерській конференції Def Con. Головна мета цієї утиліти – надати захищений від спецслужб канал зв’язку, для чого використовується шифрування військового рівня. Окрім цього, усі повідомлення та файли самознищуються через встановлений термін. Тому, запевняють розробники, користувачів неможливо буде визначити навіть після захоплення сервера цього чату.

Шифровані SMS

Популярна утиліта для відправлення захищених коротких повідомлень TextSecure вже не підтримується автором. Тому в неї з’явився клон SMSSecure, який надає ще надійніше шифрування. Ця програма використовує 256-бітний симетричний шифр AES (замість 128-бітного у TextSecure) та 192-бітне шифрування еліптичними кривими (замість 160-бітного). SMSSecure недоступна у PlayStore, і її потрібно завантажувати зі сторінки розробника.

Захищені телефонні розмови

Власники смартфонів Android можуть захистити не тільки текстове листування, але й голосові переговори. Їм допоможе утиліта RedPhone, яка створена на базі програмного забезпечення волонтерської групи Open Whisper Systems. Остання займається тим, що робить приватні комунікації простішими.

Скористатися RedPhone досить просто, адже вона інтегрує в себе номер телефону SIM-картки користувача. Розмови проходитимуть як звичайно та без зайвих дій, але всі дані пересилатимуться зашифрованими. Для цього необхідно, щоб співрозмовник також користувався цією програмою, а також швидкісний інтернет.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися