Неділя, 10 Грудня, 2023

Безліміти тарифу «Смартфон» отримали 3G-інтернет

Користувачі МТС уже можуть підключитися до нових тарифних планів «Смартфон 3G». Вони зберігають два безліміти – дзвінки всередині мережі МТС та мобільний інтернет за технологією EDGE/GPRS – за доступною ціною та надають швидкісний інтернет у стандарті UMTS.

Користування голосовим та EDGE-трафіком коштує у новому тарифі від 15 грн на місяць з урахуванням усіх податків (ПДВ і ПФ). Додатково можна підключити послугу «3G Безліміт» вартістю від 50 гривень на місяць. Вона надається на базі національного роумінгу в мережі ТриМоб на швидкості до 7,2 Мбіт/сек у всіх обласних центрах і великих містах України. А після запуску власної 3G-мережі «МТС Україна» користувачі отримають доступ на швидкості до 42 Мбіт/сек. Замовити послугу «3G Безліміт» можна за допомогою USSD запиту *888#.

Абоненти тарифів лінійки «Смартфон 3G» також можуть заощаджувати на зв’язку до 60% на рік з послугою «Рік без абонплат». Для цього достатньо сплатити один раз авансом на рік замість щомісячних платежів. Вартість «Року без абонплат» складе для них 128 гривень. Замовити послугу можна за допомогою USSD запиту *365#.

У цих тарифах також надаються 100 SMS/MMS на всі мережі за 1 гривню за день користування, а також встановлені послуги для вигідних дзвінків за кордон «0 за кордон» та користування інтернетом у роумінгу «Супер інтернет в роумінгу». Плата за послуги стягується тільки в разі користування ними.

Вартість дзвінків на інші мережі складе від 0,35 грн/хв. Усі ціни в нових тарифах «Смартфон 3G» вказані з урахуванням податків, ПДВ та ПФ, для простоти й зручності контролю витрат абонентами.

Чинні тарифи «Смартфон» та «Смартфон 0-50» для абонентів залишаються без змін.

Деталі тарифів і спеціальні умови для абонентів у різних областях України доступні на сайтах www.mts.ua, 3G.mts.ua, www.smartyear.mts.ua.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися