Неділя, 3 Березня, 2024

Як зберегти фото і відео з Instagram

Популярна соціальна мережа Instagram не надає інструментів для завантаження фотографій та відео на комп’ютер. Але це обмеження можна легко обійти.

Одним із найпростіших способів завантаження фотографій є збереження всієї веб-сторінки з відкритим знімком. У браузері виберіть опцію «Зберегти як» і вкажіть «Веб-сторінка повністю». На вінчестері з’явиться HTM-файл і однойменна папка, в якій знаходитимуться усі зображення з веб-сторінки, з потрібною фотографією включно.

Ще одним способом завантаження фотографій є перегляд коду веб-сторінки. Для цього натисніть комбінацію Ctrl + U у браузері, після чого натисніть Ctrl + F. З’явиться пошуковий рядок, у якому введіть слова og: image. Браузер знайде в коді веб-сторінки посилання на зображення, і вам потрібно буде скопіювати адресу, що починається на https і закінчується jpg.

Відео завантажувати можна також через код веб-сторінки. У пошуковому рядку введіть замість og: image слова og: video. Так само скопіюйте адресу відеофайлу, що починається на https і закінчується mp4.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися