Четвер, 30 Травня, 2024

Як змінити голос у Skype

Навіть в епоху цифрових гаджетів класичний розіграш – подзвонити чужим голосом – актуальний. На телефонах ви можете скористатися, наприклад, послугою Vodafone. А у Skype змінити голос можна за допомогою сторонніх програм.

Clownfish for Skype

Clownfish – одна з найбільш популярних програм для зміни голосу в Skype. Вона має російськомовний інтерфейс, безплатна, проста і функціональна. У набір програми входять шаблони чоловічих, жіночих, дитячих голосів, а також голоси мультиплікаційних героїв, роботів, мутантів тощо. Окрім зміни голосу можна включити звуковий фон і додати спецефекти – відлуння й хор. У програмі також є функція попереднього прослуховування того, що почує співрозмовник.

Щоб підключити Clownfish до Skype, потрібно увійти в його налаштування, відкрити вкладку «Розширені налаштування» й натиснути кнопку «Контроль доступу інших програм до Skype». У вікні слід вказати адресу Clownfish.exe і встановити мітку «Дозволити цій програмі користуватися Skype».

Scramby

Scramby – ще одна зручна програма для зміни голосу в Skype. Вона містить велику бібліотеку голосових шаблонів, фонових звуків і аудіоспецефектів. Має вбудований звуковий редактор, що дозволяє створювати власні шаблони на базі наявних і зберігати їх.

Програма платна, і ціна становить $26,90, демо-версія Scramby працює 60 днів. Для підключення Scramby до Skype зайдіть у налаштування останнього, відкрийте «Налаштування звуку» і в розділі «Мікрофон» встановіть «Мікрофон (Scramby Microphone)».

MorphVOX Pro

MorphVOX Pro, як і Scramby, поширюється за умовно безплатною ліцензією і не має вбудованої підтримки російськомовного інтерфейсу. У MorphVOX Pro є віртуальний помічник – Voice Doctor. Після першого запуску він автоматично налаштує програму на найкраще сприйняття вашого голосу з урахуванням особливостей мікрофона, після чого створить профіль.

Підключення програми до Skype виконується так само, як Scramby: у налаштуваннях звуку замість стандартного мікрофона потрібно вказати «Screaming Bee Audio Driver».

З переваг Morphvox Pro можна зазначити природне звучання голосу, гнучкість налаштувань і можливість поповнювати бібліотеку шаблонів. До недоліків можна віднести короткий демо-період (15 днів) і досить високу вартість офіційної ліцензії – $39,99.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися