Субота, 20 Квітня, 2024

Як зупинити постійне завантаження PlayStation 4 у безпечному режимі

У ігрової консолі PlayStation 4 іноді «зникає бажання» нормально працювати і вона застрягає у безпечному режимі. Причини неможливості нормального завантаження можуть бути різними, включаючи серйозні поломки. Однак часто повернути консоль до нормальної роботи досить просто.

Як запустити PlayStation 4 в безпечному режимі

Пам’ятайте: не запускайте PlayStation 4 в безпечному режимі, якщо у неї не працюють порти USB. Такий порт необхідний для синхронізації з контролером.

Для запуску приставки в безпечному режимі вимкніть PS4 і, затиснувши кнопку живлення, дочекайтеся двох звукових сигналів. Підключіть до консолі контролер DualShock 4 за допомогою кабелю USB. Натисніть кнопку PS в центрі контролера.

В безпечному режимі можна спробувати вирішити виниклі проблеми з приставкою.

Як вийти із безпечного режима

Перебуваючи в безпечному режимі підключіть контролер до порту USB та виберіть в меню опцій пункт «Перезавантажити PS4». Приставка має завантажитися в нормальному режимі.

Якщо приставка застрягла в безпечному режимі

Іноді вийти із безпечного режиму простим перезавантаженням не вдається і консоль щоразу завантажується в нього. Така поведінка означає наявність якихось проблем.

Спершу спробуйте вимкнути приставку, натиснувши кнопку живлення або через меню. Відключіть консоль від розетки та залиште її на півгодини. Повторно спробуйте її увімкнути.

Також перевірте кабель HDMI чи замініть його. Однак спершу можна перевернути кабель – той кінець, що був в телевізорі підключіть в приставку.

Перевірте кабель живлення та надійність його підключення. Відключіть кабель від розетки та від приставки і ретельно пошукайте на ньому місця пошкодження. Якщо пошкоджень немає – надійно підключіть кабель назад до приставки. Спробуйте також іншу розетку.

Програмні проблеми PlayStation

Проблеми із завантаженням можуть бути викликані програмним забезпеченням PlayStation 4. Якщо приставка підключається до Wi-Fi в меню оберіть пункт «Оновити програмне забезпечення».

При відсутності інтернету на порожній USB-флешці створіть папку PS4, в якій створіть папку UPDATE. З сайту PlayStation скачайте файл оновлення PS4UPDATE.PUP та розмістіть його на флешці.

Підключіть флешку до PlayStation та оберіть пункт «Оновити системне програмне забезпечення».

Перебудова бази даних PlayStation

Іноді проблема криється в пошкодженні бази даних програмного забезпечення ігрової приставки. Для перебудови цієї бази підключіть консоль до інтернету та з меню оберіть «Перебудувати базу даних».

Ця опція сканує жорсткий диск PS4 в пошуках пошкоджених файлів даних і при знаходженні такого замінює його на нормальний.

Ініціалізація PS4

Спробувавши всі способи може залишитися єдиний – повне скидання консолі. Це видаляє всі дані та налаштування.

На USB-флешці створіть папку PS4, в якій розмістіть папку UPDATE. З сайту PlayStation завантажте файл оновлення PS4UPDATE.PUP та запишіть його на USB-диск.

Підключіть флешку до PlayStation і в меню оберіть «Ініціалізувати PS4 (Встановити системне програмне забезпечення). Слідуйте інструкціям на екрані.

Потрібен сервісний центр

Якщо прості способи відновлення працездатності PlayStation 4 не допомогли, можливо, проблема криється глибоко в апаратній частині. В такому разі приставку варто відправити в сервісний центр.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися