П’ятниця, 19 Липня, 2024

Зафіксувати параметри вікон Windows

Зазвичай вікна відкритих у Windows програм запам’ятовують свої розмір та положення і наступного разу запускаються так само. Однак буває, що деякі утиліти ігнорують ці налаштування і відкриваються кожного разу так, як встановив їхній розробник з розміром вікна та позицією за замовчуванням. У Windows немає інструментів для керування такими програмами, однак їх можна змусити розміщуватись так, як це потрібно.

Для цього необхідно скористатися утилітою AutoSizer, яка дозволить змінювати розмір та позицію вікон при їхньому запуску. Працювати з нею досить просто: її інтерфейс складається з двох частин: запущені програми та ті, що опрацьовуються AutoSizer. Після запуску цієї утиліти вона розміщується в системному лотку та починає відстежувати всі вікна. За замовчуванням AutoSizer розгортає всі програми до максимального розміру, проте його можна зменшити за бажанням.

Autosizer відстежує відкриті програми за ім’ям їхнього вікна. Це додає гнучкості в управлінні, наприклад, можна зробити так, щоб браузер розгортався на весь екран при відкритті певного сайту. Для цього досить додати у Autosizer відповідне налаштування з ім’ям веб-сторінки.Для швидкого керування програмою доступ до неї можна отримати в системному лотку через контекстне меню. Тут же можна встановити, щоб якесь вікно завжди було поверх інших.

Завантажити Autosizer можна на сторінці її розробника.

Фото: Addictive Tips

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися