Вівторок, 18 Червня, 2024

Проект «Життя 24» допоможе в надзвичайній ситуації

За міжнародною статистикою, у надзвичайних ситуаціях вже через годину гине 30% тих, хто міг би вижити при своєчасному наданні першої медичної допомоги. Тому для того, щоб абоненти могли зробити більш безпечним життя рідних, «МТС Україна» пропонує спеціальні рішення для людей похилого віку та дітей – «Життя 24». Це сервіс, який дозволяє надсилати тривожні сигнали та швидше отримати допомогу.

Проект допомоги у надзвичайних ситуаціях «Життя 24» є спільним рішенням з компанією ТОВ «Кнопка життя», яка є інтегратором М2М-рішень у галузі телемедицини та рішень типу «Розумний дім», котрі дозволяють турбуватися про рідних на відстані.

Тривожні сигнали від усіх пристроїв миттєво надходять до цілодобового диспетчерського центру «Життя 24». Працівник диспетчерського центру викликає необхідну службу – швидку допомогу, пожежну службу та повідомляє рідних і сусідів. Вартість послуги «Життя 24» – менше п’яти гривень на день. У цілому «Життя 24» пропонує такі послуги:

  • Для активних людей похилого віку зручний і простий «бабушкофон» Comfort 50 Slim з тривожною кнопкою, що дозволяє надсилати сигнали до диспетчерського центру.
  • Для людей похилого віку, котрі загалом не виходять з дому, «Життя 24» пропонує цілодобовий моніторинг стану здоров’я за допомогою станції контролю. До таких людей  під’єднаний датчик падіння або кулон з тривожною кнопкою з можливістю прямого виклику працівника диспетчерського центру.
  • Для нагляду за дітьми пропонується персональний датчик визначення місцезнаходження. А встановивши спеціальну програму на власному комп’ютері, можна самостійно переглядати місце перебування дитини в будь-який час, а також історію маршрутів у минулому.
  • Вберегти свій дім та його мешканців від пожежі, підтоплень, витоку чадного газу можна завдяки комплекту «Розумний дім», котрий складається з датчиків для моніторингу різного типу складностей.

Для роботи послуг «Життя 24» необхідний мобільний зв’язок, і тому частиною роботи усіх пристроїв є SIM-карта «МТС Україна» зі спеціальним тарифом «Телематика». Його створили спеціально для зручного бездротового пересилання даних (телеметрії), і він масово використовується у сферах вантажних перевезень, роздрібної торгівлі, теплопостачання, охорони та безпеки, а також комунального, аграрного, фінансового сектору. Основними перевагами тарифу є низька щомісячна вартість та інтервал тарифікації пакетного трафіку в 1 байт. А спеціальні М2М SIM-карти від «МТС Україна», призначені для роботи у термінальному обладнанні, мають подовжений термін служби та можуть безперебійно працювати в температурних умовах від -40° до +105°.  Придбати такі SIM-карти та отримати кваліфіковану консультацію можна у салонах-магазинах «МТС Україна».

Отримати детальну інформацію та придбати рішення «Життя24» можна у представництві компанії «Кнопка Життя» за адресою м. Київ. пр. Московський, 9В, на офіційному сайті проекту або ж  за номерами (044) 5000 911, (050) 351 9097.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися