Неділя, 25 Лютого, 2024

Як працює Мій МТС

Нещодавно МТС оновила систему онлайн-самообслуговування, і замість «Інтернет помічника» тепер є більш функціональний сервіс «Мій МТС». Ми розповімо, що і як за його допомогою можна робити.

Щоб зареєструватися у сервісі, треба перейти за посиланням my.mts.ua і вибрати відповідний пункт. Далі треба ввести номер телефону, пароль, адресу електронної пошти, довільне ключове слове та PUK-код. Якщо код ви не знаєте, то його можна дізнатися, зателефонувавши до Контактного центру з відповідним проханням. Після перевірки деякої інформації (наприклад, трьох номерів телефону, на які ви найчастіше дзвоните, суми останнього поповнення та дати здійснення останнього дзвінка), оператор продиктує вам його.

Після реєстрації і входу до власного кабінету ви зможете дізнатись всю інформацію стосовно власного рахунку. У кабінеті є декілька розділів, а переходити по ним можна за допомогою панелі керування, що розташувалася зверху, за принципом вкладок у браузері.

Деякі елементи керування доступні з будь-якого розділу. Це поповнення рахунку, що відбувається за допомогою платіжної картки, а також замовлення послуг через програму «МТС Бонус».

На головній сторінці показана інформація про стан рахунку, витрати за поточний період та залишок пакетних послуг (залежно від тарифу це можуть бути хвилини, SMS, трафік мобільного інтернету та інші сервіси).

Якщо ж вам потрібна детальніша інформація, то поруч є розділ «Статистика», де можна дізнатися витрати за конкретні місяці. Звіт у цьому розділі надається дуже детальний, наприклад, можна побачити, скільки витрачено на дзвінки та повідомлення на номери інших операторів. Окрім витрат на зв’язок, тут можна дізнатись історію поповнень власного рахунку, а також сформувати електронну таблицю з цією інформацію та завантажити на комп’ютер.

У розділі «Тарифи» можна перейти на інший пакет і подивитись історію змін планів. Решта ж інформації дублюється з головного розділу.

Далі йде розділ «Послуги». Там можна їх підключати та відключати у більш зручному форматі, ніж через телефон. А оскільки послуг дуже багато, то по розділу працює пошук та є можливість сортувати їх за конкретними напрямками, наприклад, вибрати вкладу «Моя Сім’я» чи «Переадресація викликів».

Для користувачів програми «МТС Бонус» також є окремий розділ. Там кожен абонент на свої бонуси може замовити ті чи інші послуги, а також дізнатися історію операцій за цим напрямком.

У розділі «Профіль» можна дізнатися службову інформацію (наприклад, PIN- та PUK-коди), а також дані, що були введені при реєстрації. Але найголовніше тут – це можливість швидко заблокувати номер у разі втрати телефона. Це дуже зручно, адже, наприклад, виявивши втрату вдома ввечері, не треба гарячкувати та бігти до друзів блокувати картку – можна просто зайти у власний кабінет і зробити це там.

Ну а останній розділ – «Допомога» – дає відповіді на всі питання, що виникають під час роботи із сервісом.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися