Четвер, 25 Липня, 2024

Звільнитись від екрана блокування Windows 8.1

Екран блокування є ефективним інструментом захисту інформації, і тому він використовується на будь-яких гаджетах – від смартфонів до ноутбуків та ПК. Однак якщо ви працюєте у безпечному середовищі та користуєтесь комп’ютером особисто, тоді цей засіб може дещо заважати вільній роботі. У такому разі його можна відключити, і ось, як це зробити на пристроях під управлінням Windows 8 та Windows 8.1.

У цих двох останніх версіях ОС Microsoft екран блокування активується одразу при перезавантаженні машини, і для того, щоб увійти в систему, необхідно надрукувати пароль. Для відключення цього засобу захисту необхідно активувати автоматичний логін.

Для цього запустіть командний рядок cmd.exe, який можна знайти в пошуку або відкрити «гарячими» клавішами «Win+R». У вікні надрукуйте команду netplwiz.

З’явиться вікно облікових записів з переліком усіх користувачів цього ПК. У ньому потрібно зняти позначку напроти опції «Требовать ввод имени пользователя и пароля».

Після цього система попрохає підтвердити свій намір повторним вводом пароля. Для облікових записів Microsoft – це дані поштового акаунту Outlook.

При повторному перезавантаженні ПК вхід до системи відбудеться автоматично без необхідності вводити пароль.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися