П’ятниця, 14 Червня, 2024

Безпечна сімка

У сучасному світі є багато різноманітних загроз, проте мобільний телефон може допомогти їх подолати. Для цього оператори пропонують відповідні послуги, які перетворять смартфон на персональну «службу безпеки». Ось добірка семи подібних сервісів від МТС.

«Дитина під наглядом»

Основне призначення популярної послуги «Дитина під наглядом» від «МТС Україна» – завжди знати, де знаходиться дитина (наприклад, у школі, спортивній секції чи гуртку дитячої творчості). Але так само можна дізнатися й про місце перебування родичів або друзів, якщо вони з якихось причин не відповідають на дзвінок. Не варто відразу впадати в паніку – достатньо відправити SMS-запит і отримати карту з поточним місцезнаходженням абонента.

Безпечний інтернет для дітей

З підключеною послугою «Супер сім’я» батьки мають можливість обмежити на телефоні дитини доступ в інтернет. Наприклад, надати доступ можна тільки до переліку сайтів, які підготували фахівці «МТС Україна» на базі рекомендацій Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі. Послуга «Батьківський контроль» дозволяє зробити те ж саме користувачам сервісу «МТС Коннект 3G».

«Тривожна кнопка» для літніх людей

«МТС Україна» спільно з компанією «Кнопка життя» пропонує спеціальні рішення для літніх людей і дітей – «Життя 24». Для активних людей похилого віку зручний і простий «бабусефон» Comfort 50 Slim з тривожною кнопкою, яка дозволяє відправляти сигнали в диспетчерський центр. Для літніх людей, які взагалі не виходять з дому, «Життя24» пропонує цілодобовий моніторинг стану здоров’я за допомогою станції контролю. До таких людей підключені датчик падіння або кулон з тривожною кнопкою з можливістю прямого виклику працівника диспетчерського центру.

«Навігатор»

Для керівника підприємства або менеджера-логіста важливо постійно відстежувати переміщення вантажів або транспорту з власного автопарку – послуга «МТС Навігатор» дозволяє здійснити повноцінний моніторинг у режимі реального часу. За допомогою послуги можна отримувати інформацію про технічні параметри автомобіля, а також контролювати місцезнаходження працівників – ця можливість особливо корисна, якщо співробітники виконують роботи підвищеної небезпеки.

«Пошук»

Екстремальна ситуація, в яку може потрапити будь-який з нас, – заблукати в незнайомій місцевості. У цьому випадку на допомогу прийде послуга «МТС Компас» – за допомогою SMS-запитів можна не тільки визначити своє місце розташування, але й отримати інформацію про місцезнаходження найближчих аптек, АЗС, готелів або вокзалів. Для того щоб скористатися послугою, необхідна наявність працюючого GPRS у телефоні.

Пакети послуг

На випадок виникнення нештатної ситуації стане в пригоді і можливість заздалегідь замовити комбіновані пакети послуг – у такому випадку можна скористатися не тільки дзвінками та SMS, а й соціальними мережами, а також повідомити про своє місцезнаходження за допомогою ММS. Пакети послуг доступні як для абонентів МТС Контракт, так і для абонентів МТС Передплата.

«Запасна SIM-карта»

Щоб завжди залишатися на зв’язку, навіть якщо основна SIM-карта в невідповідний момент вийде з ладу, абоненти МТС Контракт можуть замовити запасну SIM-карту і активувати її. А якщо скористатися послугою «МТС Синхронізація», то список контактів та інша важлива інформація будуть гарантовано відновлені.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися