Бізнес отримав нові можливості для зв’язку

З 1 травня цього року українські компанії отримають більший вибір опцій для зв’язку. Vodafone Україна пропонує два нових тарифи Vodafone Red, які роблять особливий акцент на 3G-інтернеті.

Нові тарифи XL і XXL охоплюють усі послуги зв’язку, необхідні для ефективної роботи і спілкування: від 10 до 15 гігабайт 3G-інтернету, безлімітний голосовий зв’язок усередині мережі, від 750 до 2000 хвилин для дзвінків на інші мережі, а також необмежене спілкування в популярних соціальних мережах і месенджерах. Ці обсяги послуг корпоративні клієнти Vodafone можуть отримати в 16 країнах Європи завдяки послузі «Роумінг, як вдома». Ще одна особливість тарифів – великий обсяг (від 750 до 2000) хвилин для дзвінків з України в 62 країни світу.

Мобільний доступ до онлайнових сервісів стає невід’ємною частиною бізнес-процесів. Обсяг інтернет-трафіку, який використовують бізнес-клієнти в мережі Vodafone Україна, виріс за останній рік на 200%, кількість користувачів послуги пересилання даних у бізнес-сегменті зросла на третину.

Стати корпоративним абонентом Vodafone можна в найближчому центрі обслуговування абонентів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я