Неділя, 19 Травня, 2024

Бізнес потребує М2М

Коли машини отримують завдяки технологіям M2M здатність повідомляти про себе додаткові відомості, вони стають більш заощадливими та зручними. Це одна з причин, чому бізнес активно використовує подібні рішення: вони входять у п’ятірку найбільш затребуваних послуг мобільного зв’язку. Таку інформацію оголосив оператор в черговому рейтингу популярності мобільних сервісів серед корпоративних абонентів за перше півріччя цього року.

У першій половині 2014 року послуги на основі пересилання даних ставали дедалі популярнішими. Серед корпоративних абонентів «МТС Україна» ріст використання збільшився на 20%, порівняно з минулим роком. Топ-5 найпопулярніших серед бізнес-абонентів послуг виглядає так:

  • послуги мережі GSM (телефонія, SMS, мобільний інтернет, переадресація, очікування й утримання дзвінка, конференц-зв’язок тощо);
  •  міжнародний зв’язок;
  • корпоративна мережа і корпоративна група;
  • «Телематика» (тариф для послуг М2М).

Останній призначений для компаній, яким потрібні послуги бездротового пересилання даних. Це підприємства з вантажних і пасажирських перевезень, роздрібної торгівлі, енерго- й теплопостачання, охорони, а також комунального, аграрного та фінансового секторів. Тариф щомісячною вартістю у 5 грн надає 5 МБ трафіку GPRS-інтернету на місяць. Детальніше про цю пропозицію можна дізнатись на сайті оператора.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися