Чому МТС будує свою 3G-мережу в приміщеннях

Мережа МТС третього покоління формату UMTS працює вже в десятках місць Києва та Харкова, але все покриття доступне лише в приміщеннях. Чому так? Відповідь читайте нижче в цікавих фактах про 3G, які відібрала прес-служба оператора.

1. Абоненти «МТС Україна» використовують у п’ять разів більше трафіку в мережах 3G у ТРЦ порівняно зі споживанням у 2G-мережах.

2. Кількість користувачів мобільного інтернету «МТС Україна» в торгових центрах збільшилася на 6% всього за тиждень із часу запуску внутрішнього 3G-покриття.

3. За даними дослідження Amdocs State of the RAN, опублікованого компанією Amdocs, світовим лідером з виробництва систем для білінгу і CRM, 80% усього мобільного трафіку споживається в приміщеннях.

4. За даними того ж дослідження, опублікованого в 2015 році, трафік у будівлях зростає на 20% швидше, ніж мобільний інтернет-трафік на вулицях

5. Топ-3 варіанти використання мобільного інтернету в торгових центрах:

США Україна
1. Перевірка цін в інших магазинах 1. Спілкування в соціальних мережах
2. Пошук купонів на знижку або акцій 2. Пошуковики
3. Перегляд оглядів і рейтингів товару 3. Перегляд веб-сторінок

 

1 коментар

  1. конкуренти давно розгортають в обласних центрах, а в мтс тільки роумінг 3моб :(, а що вже тоді казати про районні центри, нам ще тоді чекати а чекати :(

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я