Де дітлахам дізнатися про 3G

«МТС Україна» запустила літній табір, де студенти та школярі вивчатимуть мобільні технології. Він називається 3G Smart Club і дозволить усім бажаючим ознайомитися із сучасними інноваціями і технологіями. Учасниками літньої серії майстер-класів уже стали студенти Комп’ютерної академії «ШАГ».

Відвідувачі одного із попередніх 3G Smart Club слухають про технології

На першому занятті літнього табору експерти «МТС Україна» поговорять зі студентами про 3G-інтернет, можливості сучасних смартфонів та планшетів. Спеціальною темою дня стане «Візуалізація та професійна фотозйомка з допомогою смартфона». Практична частина заняття буде присвячена темі мобільної безпеки для інтернет-користувачів. Слухачі протестують останні моделі смартфонів від Huawei, а також отримають можливість відчути супершвидкість 3G-інтернету від «МТС Україна» під час інтерактивного квесту. Модеруватиме захід IT-журналіст Олександр Іваник.

Нагадаємо, що у квітні 2015 року «МТС Україна» разом з компанією Huawei розпочала співпрацю в галузі освіти і провела серію спільно організованих майстер-класів про технології та гаджети. Зареєструватись та прийти на 3G Smart Club може кожен бажаючий, відповівши на декілька запитань анкети.

«МТС Україна» активно підтримує освітні проекти різних організацій і компаній, а також реалізує власні освітні проекти для абонентів і партнерів, серед яких історичний інтерактивний проект «Віртуальна історія», що працює на основі доповненої реальності, конкурс наукових робіт для студентів технічних спеціальностей «Професіонали майбутнього». Найпопулярнішим освітнім проектом серед абонентів є «Мобільна академія МТС».