Дніпропетровськ зустріне авіапасажирів 3G-інтернетом

«МТС Україна» продовжує розбудовувати 3G-покриття своєї мережі в публічних місцях. Нещодавно мобільний інтернет на швидкості до 42 Мбіт/с став доступним для всіх абонентів оператора в Міжнародному аеропорту «Дніпропетровськ». 3G-інтернет надається без додаткової плати в рамках чинних тарифів.

Фото: business-tv.com.ua

Розширення покриття у великих інфраструктурних об’єктах та найбільш людних просторах обумовлено світовою практикою користування швидкісним мобільним інтернетом, 80% якого генерується всередині приміщень. Перше тестування 3G-покриття в аеропорту було проведено на базі «Мобільної бібліотеки МТС». Абоненти отримали змогу за лічені секунди завантажити на свої мобільні пристрої сучасні та класичні твори українських письменників,  класику світової літератури мовою оригіналу.

Для того щоб скористатися послугами 3G, достатньо телефона з підтримкою 3G. У меню телефона слід вибрати режим мережі «3G»: для телефонів з Android (автоматичний режим GSM/WCDMA), для телефонів з iOS (режим 3G), для телефонів з Windows Phone (режим 3G або режим 2G/3G), для телефонів BlackBerry (режим 3G і 2G).

Загалом на сьогоднішній день 3G-покриття на швидкості до 42 Мбіт/с є більш ніж у 50 об’єктах у Києві, Львові, Харкові та Одесі. Детальний перелік адрес доступний за посиланням.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я