Субота, 25 Травня, 2024

Інтернет МТС прискорився вдвічі

МТС готується до переходу на зв’язок третього покоління, і це вже можуть відчути абоненти. Швидкість мобільного інтернету в мережі оператора зросла в середньому на 75%. Такий показник спостерігається у тих регіонах, де МТС закінчила масштабну модернізацію мережі: у Харкові, Сумах, Полтаві, Кіровограді, Дніпропетровську, Запоріжжі, Чернігові та Києві.

Загалом завдяки проведеним роботам пропускна здатність мережі «МТС Україна» збільшилася мінімум на 30% порівняно з показниками аналогічного періоду минулого року. Це стало одним зі стимулів для росту мобільного трафіку абонентів – споживання послуг на основі пересилання даних зростає на 3-5% щотижня. Сумарно ж за перше півріччя 2014 використання мобільного інтернету виросло на 39%. В абсолютних цифрах цей показник перевищує 164 тисячі гігабайтів на тиждень, тоді як наприкінці минулого року він становив 118 тис. ГБ щотижня.

Експерти МТС також пояснюють стабільне зростання трафіку новими тарифними пропозиціями, орієнтованими на пересилання даних. Це, наприклад, універсальний тариф «Смартфон» з безлімітом для дзвінків та мобільного інтернету. Це призвело не тільки до зростання підключень, а й до збільшення споживання мобільного інтернету, і, як наслідок, до 20% зростання доходів від пересилання даних.

«Сьогодні абоненти МТС усе частіше використовують послуги на основі пересилання даних: кількість абонентів мобільного інтернету та обсяги його споживання неухильно зростають, рівень проникнення смартфонів у мережі МТС на сьогоднішній день вже наблизився до 24% , – зазначив начальник відділу управління якістю та клієнтським досвідом «МТС Україна» Юрій Салан. – Мережа МТС також готова до впровадження 3G. Тільки за минулий рік ми інвестували близько 2 мільярдів гривень у модернізацію для того, щоб без зволікань реалізувати перехід на 3G, як тільки ми отримаємо відповідну ліцензію».

Фото: huffpost.com

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися