Львів’яни отримали до дня міста спецтариф від Vodafone

Можна отримати три безліміти та 15 ГБ трафіку за 5 гривень на місяць

У спеціальній пропозиції Vodafonе Zaxid, яку оператор запустив до дня міста Львова, можна отримати три безліміти та 15 ГБ трафіку. За ці послуги зв’язку майже не доведеться платити – вартість пакету всього 5 гривень на місяць.

Zaхід

Спеціальна пропозиція Vodafone Zaхід діє на території Львівської області і передбачає:

  • безлімітні дзвінки у Польщу – послуга «Безліміт у Польщу» на один номер оператора T-Mobile/Heyah» вже встановлена у тарифі, тож абонент має змогу безплатно підключити номер польського оператора та телефонувати на нього без обмежень протягом місяця. За необхідності змінити номер на інший можна 5 гривень;
  • безліміт у соцмережах та 500 МБ Інтернету щодня – передбачають безлімітне прослуховування музики та перегляд відео у соцмережах, надсилання текстових повідомлень у Messenger, Viber та WhatsApp, безлімітні розмови у мережі Vodafone Україна;
  • 500 МБ Інтернету щодня – таким чином абонент може використовувати до 15 пакетних гігабайтів протягом місяця. За потреби використання понад 500 пакетних мегабайтів протягом доби вартість наступних 500МБ – 5 гривень.

Вартість дзвінків на інші мережі України становить 35 коп. за хвилину, а вартість надісланих SMS та MMS на всі мобільні мережі України – 1,5 грн на день за 50 повідомлень.

Абоненти, які телефонують у Польщу на кілька номерів, можуть скористатись у межах тарифу послугою «Безліміт за кордон» та телефонувати без обмежень на 3 мобільні номери польського оператора T-Mobile/Heyah за 15 гривень протягом 30 днів. Вартість дзвінків на міські номери в інші західні країни, такі як Іспанія, Італія, Угорщина, Бельгія, Чехія та інші, становить 50 копійок за хвилину розмов.

Щоб скористатись спеціальною пропозицією на території Львівської області, потрібно придбати стартовий пакет Vodafone Zaхід вартістю 25 грн і поповнити рахунок на суму від 40 грн.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я