Вівторок, 18 Червня, 2024

Любителі «соціалок» отримали безоплатну годину

МТС продовжує робити мобільний інтернет зручнішим у користуванні, і тепер вона оновила умови послуги «МТС WEB PASS», з якою абоненти вже довгий час користуються безлімітним доступом до інтернет-ресурсів через браузер Opera Mini. Її вартість стала на 50% меншою, а також оператор ввів окремий пакет з безоплатним доступом на годину у Facebook, «ВКонтакте» і «Одноклассники».

«Ми провели декілька фокус-груп з користувачами мобільного інтернету, проаналізували їхні потреби і виділили два типи користувачів, – коментує директор з маркетингу «МТС Україна» Олег Решетін. – Перший – активні користувачі соцмереж, які мають декілька різних акаунтів, наприклад, для розваг «ВКонтакте» і Facebook для роботи. Другий тип – користувачі інтернету в цілому, які разом із соцмережами активно користуються поштою, читають новини. Ми вирішили зробити два універсальних пакети, які відповідають цим профілям користування, і один безоплатний, щоб дати можливість протестувати послугу перед покупкою. Також ми зробили послугу ще доступнішою, знизивши вартість пакетів наполовину».

Раніше «МТС WEB PASS» пропонував шість пакетів, які надавали необмежений доступ до певних доменів по 0,50 грн/день або ж до всього інтернету (за 1 грн/день). Тепер абонентам доступні три пакети на вигідніших умовах:

  • Година в соцмережах (Facebook, «ВКонтакте» і «Одноклассники») за 0 грн.
  • День у соцмережах (Facebook, «ВКонтакте» і «Одноклассники») за 0,25 грн.
  • Безліміт в інтернеті на 1 день за 0,5 грн.

Замовлення інтернет-пакетів здійснюється з браузера Opera Mini. Для цього абоненту необхідно перейти в цьому навігаторі за посиланням, вибрати потрібний пакет і підтвердити замовлення. Термін дії платних пакетів продовжується автоматично. Деактивувати пакет можна самостійно з браузера Opera Mini. Детальніше про послугу «МТС WEB PASS» можна дізнатися на сайті оператора.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися