П’ятниця, 19 Липня, 2024

Мобільна бібліотека розширює географію

У Кіровограді цими днями проходять урочистості, присвячені 260-й річниці заснування міста, і «МТС Україна» підтримала їх. Оператор відкрив для городян «Мобільну бібліотеку», перетворивши головну вулицю міста на читальний зал під відкритим небом.

Віртуальні книжкові полиці розташувались на вул. Дворцовій, 13. На корінцях книг розміщені спеціальні QR-коди, за допомогою яких книги можна безплатно завантажити в електронних форматах через мережу Wi-Fi. Коди можна вважати за допомогою камери будь-якого сучасного смартфона або планшета.

У «Мобільній бібліотеці» представлено понад півтисячі книжок різних жанрів, серед яких класика і твори сучасних зарубіжних і українських авторів, зокрема, такі відомі і популярні імена, як Андрій Курков, Юрій Винничук, Любко Дереш, Марина і Сергій Дяченко, твори яких друкуються стотисячними комерційними тиражами не тільки в Україні, а й за кордоном.

Мобільну бібліотеку вперше відкрили в серпні 2013 року в Києві на вулиці Хрещатик. З того часу пересувні конструкції з електронними книгами встигли побувати в Одесі, Львові, Вінниці, Донецьку. У Житомирі Мобільна бібліотека МТС працює донині в центральному магазині МТС за адресою: Соборний майдан, 3/2. Загалом з моменту відкриття першої бібліотеки читачі в різних містах України завантажили 739 686 книг.

Окрім цього, щоб читати популярну художню літературу на своєму смартфоні або планшеті, достатньо зайти в онлайн-маркет AppMarket, доступний для всіх абонентів МТС. Там потрібно перейти в розділ «Книги» і завантажити обраний твір. При цьому можна скористатися будь-яким веб-браузером, встановленим на мобільний пристрій.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися