МТС рятує життя замість подарунків

Оператор продовжує свою благодійну ініціативу «Добра справа», з якою кошти на корпоративні подарунки рятують життя дітям. Цього року МТС перерахувала гроші на придбання медичного обладнання для проведення діагностики новонароджених в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології.

Завдяки цій ініціативі оператора обладнання, що допомагає рятувати життя малюкам, буде працювати й у медичному закладі, який координує роботу перинатальних центрів усієї України. Установа отримала електроенцефалограф Olympic CFM 6000, який дозволяє безперервно спостерігати за станом головного мозку новонароджених після кисневого голодування. Таке медичне обладнання є вкрай важливим і незамінним для порятунку новонароджених та надає можливість забезпечити повне одужання і повноцінне життя у майбутньому.

Співробітники «МТС Україна» також долучились до благодійних передноворічних ініціатив компанії та, відмовившись від традиційних корпоративних свят, спрямували збережені кошти на благодійність. Це дозволило купити неонатальний датчик для Київського міського центру серця. З ним можна встановлювати точний діагноз маленьких пацієнтів та приймати рішення щодо необхідності хірургічної операції. Також завдяки заощадженим коштам дітки, позбавлені батьківської опіки, які перебувають у спеціалізованій школі-інтернат у місті Бердичіві, до Нового року отримають шкільне приладдя, нове взуття, одяг та ласощі.

Благодійний проект «Добра справа у подарунок» започаткували у 2011 році і його суть в тому, що кошти, які раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам і партнерам МТС для привітання з днем народження чи професійним святом, спрямовуються на допомогу дітям, які потребують термінової операції з усунення вродженої вади серця або з відновлення зору. Допомога надається дітям, батьки яких не в змозі оплатити операції самостійно. На сьогодні медичну допомогу в рамках проекту отримали 84 дитини. Зокрема, у 2014 році у Київському міському центрі серця прооперували 10 дітей з вродженою вадою серця з різних куточків України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я