Понеділок, 15 Квітня, 2024

Програмами на Windows Phone цікавляться лише «бюджетники»

Розробникам додатків для Windows Phone варто взяти на замітку: згідно з останніми даними від самої Microsoft, більшість завантажених програм з магазину Windows Store встановлюються на бюджетні пристрої з 512 та менше мегабайтами оперативної пам’яті.

Під малим обсягом маються на увазі гаджети, які оснащені менше 512 Мбайт для Windows Phone 8 та менше 256 Мбайт для Windows Phone 7. Лише 29% додатків не відчувають нестачі в оперативній пам’яті, а решта 71% встановлюються на бюджетні апарати.

Такі цифри пояснюються тим, що найпопулярнішим пристроєм на платформі Windows Phone є Lumia 520 – один із найбільш бюджетних Windows-телефонів. Лише на нього одного доводиться більше чверті всіх завантажень програм. Далі в порядку спадання йдуть: Lumia 530, Lumia 625, Lumia 630. Чим потужніший пристрій (у серії Lumia числовий індекс пропорційний продуктивності), тим менше на нього встановлюють програм.

Найпопулярнішими додатками в середовищі Windows Phone є ігри: на них припадає майже 30% від усіх завантажень. Потім йдуть робочі програми, музика і відео, соціальні мережі.

Найбільше завантажують користувачі з Китаю – на їхню долю припадає 33%. На другому місці йдуть США (21%) та країни Європи та БРІКС з показниками 3-8%.

До речі, хоча платформа Windows Phone 7.x застаріла і Microsoft примусово зупинила оновлення цих гаджетів ще декілька років тому, вона не втрачає своєї популярності. Останньої версією системи, до якої оновили ці смартфони, була Windows Phone 7.8:

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися