У червні 3G отримали понад 50 населених пунктів центральної України

У другій половині червня 3G-мережа Vodafone почала працювати в населених пунктах Київської області: Ковалівка, Лісники, Кожухівка, Григорівка, Гусачівка, Грузьке, Зелена Поляна, Марянівка-2, Феневичі, Літочки, Соболівка, Борівка, Мирне, Плахтянка.

3G-покриття Vodafone з’явилося в містах Малин, Коростень, Новоград-Волинський та с. Наталівка Житомирської області.

Користуватися якісним 3G від Vodafone тепер можуть мешканці міст та сіл Вінницької області: Іллінці, Бершадь, Шаргород, Козятин, Синал, Титусівка, Липовець, Гнівань, Жмеринка, Подільське, Леляки.

У червні доступ до швидкісного мобільного інтернету отримали жителі смт Степногірськ та села Василівка, а також села Лобойківка, Широке, Сурсько-Михайлівка Дніпропетровської області.

Розширено покриття у Кіровоградській області. 3G-інтернет і голосовий зв’язок поліпшеної якості стали доступні жителям сел Созонівка та Мошорине, а також селищ міського типу Компаніївка та Власівка.

Також раніше 3G-покриття було запущено у 17 населених пунктах Полтавської області: місто Заводське, смт Гоголеве, села Ромодан, Вільшанка, Михайлівка, Пальчиківка, Халтурине, Олександрівка, Демина Балка, Білоцерківка, Олексіївка, Жуки, Велика Круча, Мостовівщина, Кукобівка, Пишне і Повстин.

Детальна інформація про 3G-покриття доступна на сайті Vodafone.ua.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я