У «Планшет» прийшов 3G

З 1 травня користувачам МТС доступний для підключення тариф «Планшет 3G», який приходить на зміну тарифу «Планшет». У новій пропозиції наявний швидкісний мобільний 3G-інтернет в рамках послуги «3G Безліміт», а також знижені розцінки на інші послуги.

Зв’язок UMTS вартістю 70 гривень на місяць надається на базі національного роумінгу в мережі ТриМоб, на швидкостях до 7,2 Мбіт/сек у всіх обласних центрах та великих містах України. Вона збільшиться до 42 Мбіт/сек після запуску власної 3G-мережі «МТС Україна». Замовити послугу «3G Безліміт» можна за допомогою USSD запиту *888#.

Мобільний інтернет за технологією EDGE/GPRS для абонентів тарифу став дешевшим за рахунок включення у його вартість всіх податків, з ПФ включно. Плата за перший доступ до безлімітного мобільного EDGE/GPRS інтернету протягом доби становитиме 0,25 грн з усіма податками в перші 30 днів після підключення. Після закінчення цього періоду абоненти також будуть платити менше – 0,50 грн (з ПДВ та ПФ).

Абоненти тарифу «Планшет 3G» можуть економити до 50% на рік з послугами «Планшет оптом» та «Рік без абонплат». З підключеною послугою «Планшет оптом» при переході зі щоденних на щомісячні платежі вартість доступу до безлімітного 2G-інтернету складе 10 гривень за місяць (з ПДВ та ПФ). Замовити послугу «Планшет оптом» можна за допомогою USSD запиту *101*400#.

З 20.05.2015 для абонентів тарифу «Планшет 3G» стане доступною послуга «Рік без абонплати», яка дозволить вдвічі знизити витрати на безлімітний 2G інтернет. Вартість нової послуги складе 92,00 грн/рік (з ПДВ та ПФ). Для цього достатньо сплатити один раз авансом на рік замість щоденних платежів. Замовити послугу «Рік без абонплат» можна за допомогою USSD запиту *365#.

В оновленому тарифі знижується вартість багатьох послуг за рахунок включення в неї всіх податків (ПДВ і ПФ), а також збільшуються обсяги:

  • вартість послуги «Турбо-кнопка до кінця дня» – 1,00 грн;
  • послуга «Турбо-кнопка на кожен день» – 0,25 грн;
  • знижується вартість дзвінків на інші мережі по Україні з 1,53 до 1,50 грн (з ПДВ та ПФ) за хвилину;
  • щомісячний платіж за користування пакетом 10 хвилин у мережі МТС складе 1,00 грн (З ПДВ та ПФ) у разі користування;
  • замість щоденного пакету 50 SMS/MMS абоненти оновленого тарифу отримуватимуть 100 SMS/MMS по Україні за 1,00 грн на день (плата стягується тільки в разі користування), ціна за SMS/MMS понад пакет составить 1,00 грн/шт. (з ПДВ та ПФ);
  • вартість періодичного платежу та плати за підключення послуги «Безпечний Інтернет» знижується з 5,31 до 5,00 гривень з урахуванням усіх податків (ПДВ і ПФ).

Деталі тарифів і спеціальні умови для абонентів у різних областях України доступні на сайтах www.mts.ua, 3G.mts.ua.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я