Субота, 9 Грудня, 2023

Внутрішню корпоративну соцмережу Vodafone визнали найкращою у світі

Уперше в Україні виграли золото міжнародного конкурсу Intranet & Digital Workplace Awards from Step Two, в якому беруть участь десятки провідних світових корпорацій. Внутрішню соціальну мережу компанії Vodafone Україна під назвою «ПРОСТОР» визнали однією з найкращих у світі.

Штаб-квартира престижного глобального конкурсу у сфері інтранет-рішень знаходиться в Сіднеї. Організатор та ідеолог конкурсу – консалтингова організація Step two, яка вже понад 20 років працює з компаніями в усьому світі. Нагорода вручається щорічно протягом 12 років. За час існування Intranet & Digital Workplace Awards from Step Two переможцями були Visa, PANDORA, Accenture, Deloitte, GSK, BNY Mellon, Barclays.

Нагороду «ПРОСТОРу» присудили за унікальні кейси, що дозволяють використовувати інтранет як платформу для реалізації організаційних змін і трансформації корпоративної культури. На думку журі, індивідуальні розробки, реалізовані в ПРОСТОРі, ефективно забезпечують реальні бізнес процеси і підсилюють основні вектори стратегії розвитку компанії:

  • модуль ОВАЦІЇ – digital-подяка колезі;
  • Vodafone Smart City – гейміфікований модуль волонтерських активностей;
  • онлайн-чати з ТОП-командою;
  • розділ Agile – просування інструментів гнучких моделей управління;
  • Vodafone Bloggers HUB, навчальний розділ, як яскравий приклад імплементації культури блогінгу в комунікаційну культуру компанії;
  • креативні рішення у сфері UX\UI дизайну.

ПРОСТОР дозволяє об’єднувати інтереси бізнесу і співробітників, це майданчик для роботи, навчання, зворотного зв’язку, розвитку корпоративної культури, визнання й мотивації персоналу. Він допомагає об’єднати понад 3000 співробітників по всій Україні в одному цифровому робочому просторі.

ПРОСТОР є універсальним цифровим майданчиком, який об’єднує в собі функціонал інтранету, соціальних мереж Facebook, LinkedIn, а також інструменти проектного менеджменту.

На сьогоднішній день 88% співробітників оператора активно користуються мережею ПРОСТОР. За час роботи мережі компанії вдалося вдвічі поліпшити індекс eNPS – показник лояльності співробітників. Завдяки активному використанню мережі компанія змогла заощадити близько $2 мільйонів за рахунок збільшення ефективності співробітників, економії часу на проведення зустрічей і навчання. Інформаційний ресурс ПРОСТОР сьогодні налічує понад 45 тисяч блогів, документів та відео з корисною інформацією. Завдяки інтеграції продуктивних систем, з якими працюють співробітники, в ньому можна не тільки спілкуватися. Тут можна оформити заявку на відпустку, забронювати готель, замовити залізничні та авіаквитки для бізнес-поїздки, узгодити робочі питання, обговорити проекти та питання, які хвилюють.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися