Четвер, 29 Лютого, 2024

Vodafone і ПриватБанк об’єднали свої системи підтвердження особистості

Vodafone і ПриватБанк створили партнерську систему ідентифікації на базі двох технологій: Mobile ID Vodafone і Bank ID ПриватБанку. Це означає, що тепер клієнти обох компаній зможуть користуватися розширеним спектром послуг.

Абоненти Vodafone зі своїм Mobile ID тепер зможуть користуватися всіма державними послугами та комерційними сервісами, де раніше ідентифікація відбувалася тільки за допомогою Bank ID ПриватБанку. А ПриватБанк отримає можливість пропонувати клієнтам нові сервіси, для яких потрібна не тільки ідентифікація особистості, але й кваліфікований електронний підпис.

Завдяки партнерству Vodafone і ПриватБанку стало ще простіше та зручніше:

  • подавати і підписувати петиції;
  • голосувати за громадські бюджети;
  • бронювати місця в електронній черзі;
  • користуватися електронними послугами на державному порталі iGOV.

Перелік доступних послуг для користувачів Mobile ID значно розширився, з’явилася можливість оформити заяву на субсидію, на фінансову допомогу при народженні дитини та багато іншого через портал державних послуг IGov.gov.ua.

Абонентам Vodafone для підключення Mobile ID необхідно придбати спеціальну SIM-карту з підтримкою технології Mobile ID і пройти процедуру реєстрації і генерації ключів. Це можна зробити в Business Hub Vodafone в Києві, на вул. Генерала Алмазова 2; в Харкові на вул. Багалія, 18; у Львові за адресою вул. В. Івасюка 3; в Одесі – вул. Пушкінська, 51; у Дніпрі – вул. Антоновича 22/1. Підключити послугу можна як на активний абонентський номер, так і на додатковий. Вартість SIM-карти з підтримкою технології Mobile ID становить 100 грн. Підключення послуги КЕП терміном на 1 рік – 150 грн. Абонентська плата становить 15 грн на місяць.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися