Вівторок, 23 Квітня, 2024

Huawei змінила плани і все-таки випустить смартфон на Hongmeng OS

У Huawei останнім часом не знають, що робити зі своєю операційною системою Hongmeng OS, яка має стати альтернативою Android. Спершу технологічний гігант начебто вже випустив мільйонну партію смартфонів з цією ОС, потім сказав, що вона взагалі не призначена для телефонів. А днями з’явилася інформація, що мобільники на Hongmeng OS все-таки готуються.

Як стало відомо журналістам газети Global Times, випуск смартфона на базі Hongmeng буде суттєвим кроком для Huawei – другого найбільшого виробника смартфонів у світі. Майбутній гаджет коштуватиме близько 2000 юанів ($288). Це автоматично розміщує його в нижньому ціновому сегменті.

Минулого місяця представники Huawei сказали, що першими пристроями під керуванням Hongmeng будуть «розумні» телевізори, які випускатимуться під брендом Honor. Сама операційна система здатна працювати на будь-яких типах гаджетів, від дрібних сенсорів інтернету речей до великогабаритної електроніки.

Коли на початку торгової війни США з Китаєм Huawei опинилася під загрозою втрати доступу до Android, у компанії розповіли про готовність перейти на власну операційну систему HongMeng OS. Ходили навіть чутки, що вже випустили мільйон смартфонів на HongMeng OS, а керівництво корпорації лякало тим, що ця ОС зможе забрати 700-800 млн користувачів у Android. Однак нині, коли торгова війна дещо затихла, в середині липня топ-менеджер Huawei сказав, що на смартфонах не буде HongMeng OS.

Старший віце-президент і член ради директорів Huawei Кетрін Чен, заявила, що операційна система HongMeng не призначена для смартфонів. Вона прямо заявила, що компанія планує продовжувати використовувати операційну систему Google Android на своїх мобільних пристроях.

Кетрін Чен стверджує, що операційна система HongMeng призначена для промислового використання. Вона також сказала, що HongMeng є дуже безпечною операційною системою і має вкрай низьку затримку виконання дій, якщо порівнювати з Android.

1 коментар

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися