П’ятниця, 21 Червня, 2024

Vodafone Україна допоміг відсвяткувати день народження британської королеви

Щороку Британське посольство в Україні організовує свято з нагоди дня народження королеви Великобританії. Подія відбулася минулої суботи, і в цей день пройшов урочистий прийом, на якому були присутні представники влади, бізнесу, співробітники дипломатичних представництв тощо. Компанія Vodafone Україна стала партнером цього святкування.

Vodafone

Топ-менеджери Vodafone Group, які відвідали Україну з робочим візитом, також взяли участь у святкуванні та обговорили з послом Великої Британії подальші плани присутності Vodafone на українському ринку.

Директор з партнерських ринків Vodafone Яцек Пассія зазначив: «Сьогодні наш пріоритет – продовжувати розвивати присутність на українському телекомунікаційному ринку. Ми отримали дуже позитивну реакцію на нашу розширену присутність на ринку і маємо намір працювати далі з українською командою, створювати нові, якісніші послуги і продукти для українських абонентів».

Під час прийому Vodafone гості свята могли безплатно скористатись перевагами тарифів Vodafone для українських абонентів і зателефонувати до однієї із 62 країн світу, де діють спеціальні тарифи Vodafone для міжнародних дзвінків, – хвилини для дзвінків у ці країни входять у вартість більшості тарифів лінійки Vodafone Red.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися