Вівторок, 16 Липня, 2024

Vodafone забезпечив найширше 3G-покриття Запорізької області

Vodafone

Vodafone Україна запустив 3G у 38 населених пунктах Запорізької області. Зв’язок третього покоління з’явився в містах Енергодар, Кам’янка-Дніпровська, Оріхів, Пологи, Вільнянськ, селищах Більмак, Кам’яне та Розівка, а також в селах Лежине, Кінські Роздори, Мала Токмачка, Дніпровка, Нововодяне, Преображенка, Водяне, Вільнянськ, Велика Знам’янка, Благовіщенка, Черепівське, Купріянівка, Троянди, Яковлеве, Павлівське, Спасівка, Вишневе, Роздолля, Зелене, Новоселівка, Вільнянка, Гарасівка, Івана Франка та Мала Купріянівка. З 28 листопада 2016 року Vodafone планує почати поетапний запуск 3G у Запоріжжі.

Оператор також надав доступ до швидкісного інтернету за технологією 3G жителям м. Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ) Дніпропетровської області та жителям навколишніх сіл Українка та Карнаухівка. Місто Кам’янське є адміністративним центром Кам’янського міської ради, в місті живе близько 240 тисяч осіб.

Vodafone активно розширює власну мережу – до кінця року швидкісний мобільний інтернет буде доступний більше 54% жителів України. Детальна інформація про 3G-покриття доступна на сайті Vodafone.ua.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися