З наступного місяця Google Фото та Google Диск перестануть працювати разом

У Google кажуть, що рішення про зміну в роботі сервісів прийняли на основі відгуків користувачів.

Google оголосила про важливі зміни в автоматичній синхронізації між двома її сервісами – Фото та Диском. Компанія вирішила, що зв’язок між ними заплутує користувачів, і вирішила його розірвати. Сервіси перестануть працювати разом починаючи з липня.

У Google кажуть, що рішення про зміну в роботі сервісів прийняли на основі відгуків користувачів. З наступного місяця нові фото та відео у Google Диск уже не будуть з’являтися в Google Фото. Так само контент з Google Фото вже не буде автоматично додаватися на Google Диск, а матеріали, які видаляються на одному із сервісів, залишаться на іншому, тоді як раніше вони видалялися з обох.

Уже завантажений контент залишиться. Більш того, користувачі, які мають папку Google Фото у Google Диску, не матимуть автоматичного оновлення, поки цей контент вони тримають у сервісі.

У Google також оголосили про запуск нової функції «Завантажити з Диску» у Google Фото. Вона дозволяє користувачам самостійно вибирати, який контент імпортувати у Фото.

Оскільки автоматичної синхронізації контенту між двома сервісами не буде, копіювання фото та відео між ними споживатиме відведене безкоштовне місце в обох службах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я