Вівторок, 25 Червня, 2024

Vodafone запускає смарт-клініку «Здорро» для лікування громадян онлайн

У партнерстві з компанією Botkin.pro, що спеціалізується на телемедичних консультаціях, Vodafone відкриває смарт-клініку «Здорро». Трансляцію презентації можна дивитися в YouTube:

 

Smart-клініка «Здорро» створена Vodafone Україна в партнерстві з компанією Botkin.pro, яка спеціалізується на телемедичних консультаціях. «Пандемія очікувано збільшила інтерес до телемедицини з боку пацієнтів і лікарів. У 2020 року на платформі Вotkin.pro проведено більше 30 тисяч онлайн консультацій, а лікарська база збільшилася на 174% у порівнянні з 2019 роком», – розповів професор Владислав Гринь, керівник телемедичної платформи Вotkin.pro.

На сьогоднішній день smart-клініка «Здорро» має найбільшу в Україні базу лікарів, які консультують віддалено. Прийом ведуть понад 1100 фахівців, і їхня кількість постійно зростає. Клієнти мають можливість обрати лікаря зі 130 медичних спеціальностей. Додатковим критерієм, який допомагає клієнтам зробити вибір, є рейтинг фахівця, який залежить від стажу лікаря і вченого ступеня: серед фахівців клініки багато практикуючих кандидатів і докторів медичних наук.

Smart-клініка «Здорро» – це не просто розмова з лікарем за допомогою сучасних засобів зв’язку. Це майданчик для повноцінних медичних консультацій зі зручним інтерфейсом, яка дає можливість:

  • відкрити особистий кабінет пацієнта, в якому буде фіксуватися історія звернень та результати консультацій;
  • знайти й обрати лікаря за фахом, рейтингом та відгуками;
  • записатися на прийом у зручний час;
  • отримати онлайн-консультацію в текстовому або відеоформаті з висновками лікаря;
  • запитати іншу лікарську думку в профільних фахівців.

«Здорро» надає разові медичні консультації. Наступним етапом стане підключення онлайн-аптек, лабораторій та чат-бота з елементами штучного інтелекту, який допоможе клієнтам самостійно моніторити стан свого здоров’я і в разі необхідності звертатися за медичною консультацією. Також на основі даних, отриманих протягом перших місяців роботи клініки, буде сформовано пакетні пропозиції, які враховують найбільш затребувані послуги.

Детальніше дізнатися про клініку і пройти реєстрацію можна на сайті Здорро.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися