Четвер, 30 Травня, 2024

Vodafone запускає туристичний маршрут у Херсоні

Прогулянки від залізничного вокзалу до центральної набережної в Херсоні стануть цікавішими. Vodafone Україна в цьому місті відкриває у квітні туристичний інтернет-маршрут. Ця мандрівка об’єднає 21 найцікавішу пам’ятку.

Загальна довжина маршруту становить 6,5 км – це 2-3 години для спостереження найцікавіших локацій міста. Символом херсонського маршруту стала кумедна сова-моряк, оскільки життя в Херсоні тісно пов’язане з морською тематикою. Сова також є символом мудрості та збереження таємниць минулого.

Маршрут прокладений за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Помітки з QR-кодами на маршруті встановлюються безпосередньо біля пам’яток, стрілки вказують шлях до наступної локації. Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета турист потрапляє на сторінку з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об’єкта – площі, будинку, пам’ятника. До опису пам’яток додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички з кумедною совою. Окрім історичної довідки, можна ознайомитися з цікавими совиними історіями та легендами. Маршрут буде доповнюватись відеоекскурсіями від місцевих жителів.

Туристична стежка в Херсоні розширює карту інноваційних міських маршрутів, яку Vodafone Україна розвиває в рамках концепції Ukraine4all. В її основі – використання сучасних інформаційних технологій для розвитку туристичної інфраструктури українських міст. Швидкісний мобільний інтернет дозволяє оперативно отримувати всю необхідну інформацію – карту міста, опис пам’яток, фото та відео контент. Такі маршрути вже працюють у Полтаві та Чернівцях.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися