П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Vodafone запускає в Черкасах інтерактивний туристичний маршрут

Проект Vodafone Smart Routes для туристичних мандрівок з власним смартфоном у ролі гіда скоро поповниться черговим маршрутом у Черкасах. Це буде вже шоста локація на додаток до запущених у Полтаві, Чернівцях, Херсоні, Ужгороді, Львові.

Усі маршрути прокладено за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички з QR-кодами на маршрутах встановлюються безпосередньо біля пам’яток, а стрілки вказують шлях до наступної локації.

Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета людина потрапляє на сторінку з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об’єкта – площі, будинку, пам’ятника. До опису пам’яток додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички.

Vodafone Україна вже кілька років працює над створенням інтерактивних туристичних маршрутів. Мережа Vodafone Smart Routes охоплює чотири маршрути: «Стежку легенд» у Полтаві, «Відкрий для себе Чернівці» в Чернівцях, «Стежку сови» у Херсоні і «Стежку історій» в Ужгороді.

Першою стала «Стежка легенд» у Полтаві, відкрита 23 вересня. Візуальним символом полтавського маршруту є щаслива підкова. Маршрут об’єднав 20 культурних та історичних пам’яток Полтави. Паперові туристичні путівники «Стежка легенд» можна придбати в музеї-садибі Івана Котляревського (м. Полтава, Соборний майдан, 3) та в магазині оператора (м. Полтава, вул. Фрунзе, 66).

Туристичний маршрут «Відкрий для себе Чернівці» з’явився у місті 1 жовтня 2015 року. Візуальним символом інноваційного чернівецького маршруту, який об’єднав 21 найцікавішу пам’ятку багатокультурного міста, є веселий їжачок. Туристичні путівники доступні в магазині оператора (м. Чернівці, пл. Соборна, 10) та в туристично-інформаційному центрі (м. Чернівці, вул. Центральна площа, 1).

26 травня 2016 року відкрився туристичний маршрут «Стежка сови» у Херсоні, до якого увійшли 20 пам’яток міста. Назву маршрут отримав від його головного персонажа – кумедної сови-моряка. Туристичні путівники доступні в магазині оператора (м. Херсон, вул. Ушакова, 30/1).

«Стежку історій» в Ужгороді запустили у вересні 2016 року. Туристичний маршрут об’єднав 12 найцікавіших пам’яток міста, серед яких Закарпатський музей народної архітектури та побуту, Ужгородський замок, Хрестовоздвиженський собор, пам’ятник ліхтарнику дяді Колі та глобус Ужгорода. Загальна довжина «Стежки історій» – 3 км, і за 1,5-2 години мандрівки нею можна подивитися найважливіші пам’ятки міста та дізнатись про них найцікавіші подробиці. Символом ужгородського маршруту став привітний ведмедик.

Детальніше про маршрути тут https://www.vodafone.ua/uk/pro-vodafone/social-responsibility/vodafone-smart-routes.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися