Вівторок, 16 Квітня, 2024

Цього року вийде гра в доповненій реальності «Мисливці за привидами»

Нинішнього року може повторитися масовий вихід власників смартфонів з кабінетів та домівок на вулиці і в парки. Цього року має з’явитися нова гра на основі доповненої реальності. Ігробудівна студія Creative Lab та кіностудія Columbia Pictures планують запустити гру «Мисливці за привидами» (Ghtostbusters) за мотивами відомої кінофантастики.

Поки що про проект майже нічого не відомо, окрім 30-секундного рекламного ролика. Експерти припускають, що Ghostbusters, так само, як і Pokemon Go, дозволить гравцям у реальному світі полювати на привидів та збирати різні необхідні для цього аксесуари.

У 2016 році світ захопила гра Pokemon Go – рекомендації, як правильно в неї грати, випустило навіть МВС України. Журнал Time назвав її п’ятим найкращим додатком того року, а грати в неї користувачам сподобалося більше, ніж ходити на побачення. Усього за тиждень Pokemon Go зібрала аудиторію, як у Twitter.

Мало хто знає, що ідея гри Pokemon Go з’явилася як прикол на День дурня. У 2014 році Google запустила до 1 квітня конкурс Pokemon Challenge для Google Maps. У ньому користувачі повинні були шукати віртуальних звірів на мапі – майже як сьогодні. Цю можливість швидко прибрали, але Джон Хенке  – директор компанії Niantic Labs, яка розробила Pokemon Go, – сприйняв ідею серйозно. Тим паче, що він вже займався грою з доповненою реальністю та локаціями під назвою Ingress. Але за Pokemon Go варто дякувати саме японській Nintendo Co, а не Google, оскільки остання продала у 2015 році розробника Niantic.

До речі, з 2014 року доступна маловідома гра Ingress від Niantic, яка пропонує схожу ідею: шукати та захоплювати на реальних локаціях віртуальні об’єкти – треба збирати екзотичну матерію, захоплювати з її допомогою портали і «прокачувати» свого персонажа. Але зробити це непросто: матерія і портали заховані по всьому місту, причому додавати їх на мапу можуть самі гравці. Зазвичай це різноманітні пам’ятки. Тож для перемоги і виконання завдань треба активно рухатися, а не сидіти на одному місці.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися