Субота, 13 Липня, 2024

Vodafone запустив перше в Україні 3G-телебачення

Тепер ми можемо дивитися ТВ на ходу. Vodafone запустив першу в Україні послугу мобільного телебачення через 3G. Причому, хвилюватися за трафік не потрібно – він не тарифікується.

До підключення доступні два пакети послуги:

1. «Ефір», в якому можна дивитися 39 телеканалів онлайн із телепрограмою, робити ТБ-паузу та переглядаим передачі за минулий тиждень. В цьому пакеті можна сортувати телепередачі за темами та переглядаим трейлери до кінофільмів. А ще тут є функція «Батьківський контроль», яка дозволяє визначати дозволений до перегляду контент.

2. «Кіно», який дає доступ до каталогу фільмів і мультфільмів у HD-якості. У цьому каталозі більше 5000 фільмів, мультфільмів, серіалів і шоу, серед яких всесвітньо відомі “Шерлок”, Top Gear, BBC Земля та інші. Для перегляду фільму можна вибрати одну із запропонованих звукових доріжок або субтитри.

В кожному з обраних пакетів можна прослуховувати ефірні й онлайн-радіостанції.

Послуга працює через додаток Vodafone TV, який можна безплатно завантажити в магазинах додатків Google Play і App Store. Після установки програми потрібно активувати послугу, відправивши SMS на короткий номер: 30010 з текстом «1» для підключення пакету «Ефір» чи 30012 з текстом «1» для підключення пакету «Кіно».

Протестувати послугу можна безплатно – перші 7 днів користування послугою не тарифікуються. Щомісячна оплата за перегляд найпопулярніших телеканалів складе всього 21 грн. Вартість щомісячного доступу до пакету «Кіно» також складе 21 гривню.

Детальна інформація про послугу доступна за посиланням.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися