Як 3G допоможе в Херсоні схуднути на 800 кілокалорій

У Херсоні з’явився цікавий маршрут, який називається «Стежка сови». З ним туристи можуть не лише дізнатися невідомі їм факти з історії міста, а й стати стрункішими. Організатори підрахували, що за 3 години прогулянки ним можна «спалити» 800 кілокалорій.

owlsailor

Туристичний маршрут «Стежка сови» об’єднує 20 найцікавіших пам’яток міста. Загальна довжина маршруту – 6 км. Прогулянка починається просто від залізничного вокзалу та закінчується на набережній. Назву туристична стежка отримала від її головного персонажа – кумедної сови-моряка.

Мандрівка прокладена за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета відкривається сторінка з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об’єкта – площі, будинку, пам’ятника. До нього додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички із совою. Віртуальна екскурсія надасть не тільки історичну довідку.

Туристична стежка у Херсоні доповнить карту інноваційних міських маршрутів Vodafone Україна – Vodafone Smart Routes, у яких сучасні інформаційні технології, зокрема, послуги 3G-інтернету, використовуються для розвитку туристичної привабливості та інфраструктури українських міст. Сьогодні існує три маршрути: у Полтаві, Чернівцях і Херсоні. Першою стала «Стежка легенд» у Полтаві. Другим став туристичний маршрут «Відкрий для себе Чернівці».