Жителі Маріуполя отримали по 12 ГБ на честь запуску в місті 3G

Vodafone Україна додав ще одне місто на свою мапу 3G

Vodafone Україна забезпечив 3G-покриття у Маріуполі. 27 квітня 3G-мережа оператора введена в комерційну експлуатацію. Також Vodafone надає 12 гігабайтів швидкісного інтернету без доплат і підключень мешканцям міста, які користуються передплаченим зв’язком Vodafone не менше трьох місяців.

З 27 квітня 2017 року оператор буде надавати таким абонентам по 3 додаткових гігабайти швидкісного 3G протягом чотирьох місяців. Більший обсяг якісного інтернету без щоденних обмежень швидкості та додаткових платежів буде доступний автоматично, незалежно від тарифного плану. Завдяки додатковим гігабайтам від Vodafone вони можуть не обмежувати себе: інтернету із запасом вистачить на перегляд відео, спілкування в соціальних мережах, прослуховування потокової музики та на онлайн-ігри.

Vodafone продовжує інвестувати у розвиток інфраструктури на сході країни. Цієї весни 3G-мережа Vodafone з’явилась у Краматорську та Слов’янську, а найближчими місяцями 3G від Vodafone запрацює і в інших містах сходу країни. Детальна інформація про 3G-покриття доступна на сайті Vodafone.ua.