П’ята точка – найзручніше джерело музики для велосипедиста

Любителям музики та безпечної їзди на велосипеді не доведеться ризикувати на дорозі, слухаючи улюблені треки через навушники у вухах. Вони зможуть звільнити їх для навколишніх шумів, а звук їм передаватиме їхня п’ята точка. Подібний проект під назвою Wow створив студент Королівського коледжу мистецтв Родріго Гонсалез.

Щоб перетворити сидіння велосипеда на звуковий динамік, він використав схожі технології, які використовуються у таких гаджетах, як Google Glass. Останні не передають звук через коливання повітря, а поширюють його через кістки людського тіла. Різниця лише в тому, що у Google Glass передатчик вмонтований в окуляри та транслює музику через скроні, а Гарсіа вмонтував його у сидіння велосипеда. Тому велосипедист може слухати треки одразу, як тільки сяде на байк.

Вібропередатчик гаджета Wow монтується під сидінням велосипеда

Основою проекту Wow є вібропередатчик, який знаходиться під сидінням та передає звук за допомогою відбрацій. Для цього він складається з вібромотору у спеціальному корпусі. Ефект, за словами розробника, такий же, як при прослуховуванні музики через звичайні навушники.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я